Grupa Bemo

Stabilność
i niezależność

Jako Grupa Bemo jesteśmy jedną z najstarszych i największych grup dealerskich w Polsce. Od początku istnienia posiadamy 100% polskiego kapitału.

Do Grupy należy blisko 30 autoryzowanych salonów samochodowych, które świadczą kompleksowe usługi z obszaru ubezpieczeń i finansowania i tyle samo serwisów mechanicznych połączone z serwisami blacharsko – lakierniczymi. Oddziały firmy znajdują się w pięciu województwach: łódzkim, mazowieckim, podkarpackim, wielkopolskim i zachodniopomorskim.

Rozpoczęliśmy działalność w 1993 roku, a w trakcie swojej ponad 30-letniej działalności nawiązaliśmy silne relacje z największymi markami motoryzacyjnymi na świecie: Ford, Volvo, Mercedes, Mazda, Citroen, Peugeot, Opel, DS, Alfa Romeo, Jeep, Fiat, MG Motor i Hyundai. W ostatnich latach nasze doświadczenie zostało docenione także przez markę Tesla, dla której w ramach Grupy Bemo uruchomiliśmy aprobowany przez markę serwis blacharsko – lakierniczy.

W ramach Grupy rozwijamy również projekty wewnętrzne:

  • W odpowiedzi na potrzeby Klientów, w Grupie Bemo prowadzimy sprzedaż pojazdów używanych wszystkich marek. W ofercie stale znajduje się ponad 800 samochodów dostępnych od ręki, które przed sprzedażą sprawdzane są przez doświadczonych i profesjonalnych ekspertów serwisowych.
  • Od kilku lat na rynku działa GB Rent, spółka skupiona na wynajmie samochodów dla Klienta indywidualnego i biznesowego. Do tej pory z usług marki skorzystało ponad 150 tysięcy Klientów ceniących szybkość działania i niezawodność.
  • Od 2006 roku w Gorzowie Wielkopolskim funkcjonuje Auto Galeria. To firma produkująca autorskie zabudowy do samochodów dostawczych, która stanowi ważną gałąź biznesu Grupy Bemo. Auto Galeria posiada autoryzacje i homologacje producenckie dla marek z Grupy Stellantis i Ford.